O nas

….

Stworzymy meble na zamówienie specjalnie dla Ciebie!

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem zlokalizowaną w Toruniu. Zamiłowanie do stolarstwa jest przekazywane w naszym przedsiębiorstwie z pokolenia na pokolenie co sprawia że tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów niezależnie od ich wieku. 

Na tle innych wyróżnia nas staranność oraz profesjonalizm. Oferujemy produkcję mebli na zamówienie. W naszej ofercie są zarówno produkty z drewna, jak i z płyty MDF. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Możesz zatem dobrać kolor lakieru z palety Ral do własnych upodobań. My natomiast zajmiemy się tym, by wszystko zostało wykonane z największą starannością o każdy szczegół. 

W naszej pracy posługujemy się nowoczesnymi maszynami. Dzięki temu gwarantujemy Ci wysoką jakość wykonania. Zapewniamy ponadto możliwość doboru osprzętu, okuć do drzwi czy klamek i uchwytów do mebli. W każdej chwili służymy też wsparciem i dobrą radą, opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Nasza oferta jest niezwykle bogata. Wykonamy dla Ciebie zarówno meble kuchenne na wymiar, szafy, garderoby, schody, drzwi oraz wykonujemy inne nietypowe zamówienia. Łączymy staranność i szybkość wykonania z atrakcyjnymi cenami. Przekonaj się sam, jak wiele jesteśmy w stanie Ci zaproponować! 

Biurko drewniane

Potrzebujesz mebli do domu, mieszkania, biura czy ogrodu?

Spełnimy Twoje marzenie o nowych meblach zgodnych z Twoim projektem. Skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie w celu omówienia szczegółów realizacji. 

Nasze współprace