Podłogi drewniane

Od zawsze podobały Ci się podłogi drewniane? Poniżej zaprezentowaliśmy kilka naszych realizacji, przedstawiających parkiety drewniane i nie tylko. To uniwersalne rozwiązania, które kapitalnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Nowoczesne wersje są odporne na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, możesz więc bez obaw zamontować je nawet w kuchni czy też przy ogrzewaniu podłogowym.

Najczęściej wybierane podłogi drewniane przez Naszych klientów to:

● podłoga jodełka francuska,
● podłoga 2 warstwowa dąb rustic olejowana 
● podłoga 3 warstwowa dąb rustic lakierowana
● deska podłogowa teak surowa
● deska podłogowa teak lakierowana
● deska podłogowa merbau lakierowana

I wiele innych. W naszej stolarni znajdziecie Państwo próbki oraz wzorniki wszystkich dostępnych desek.

Podłogi drewniane – Toruń

Podłogi drewniane zawsze kapitalnie się prezentują. Mogą stanowić idealne, ciepłe dopełnienie klasycznego wnętrza lub wręcz przeciwnie. Świetnie kontrastują z nowoczesnymi meblami i minimalistycznym stylem. Sprawdzają się także w przestrzeniach loftowych i rozmaitych pomieszczeniach, niezależnie od ich charakteru. Grunt to wybrać odpowiedni materiał, wzór oraz kolor. 

Ostatnie zdanie szczególnie Cię zainteresowało? Jeszcze możesz nie wiedzieć, czego dokładnie poszukujesz i co najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Na szczęście nie musisz się tym martwić, bo możemy zaoferować Ci wsparcie. W ofercie mamy zarówno panele drewniane, jak i parkiety drewniane oraz wiele innych, oryginalnych rozwiązań. Działamy na rynku od wielu lat, więc na pewno uda nam się znaleźć opcję, która trafi w Twój gust.

Czytaj więcej…

Parkiety drewniane – czy to dobry pomysł? 

Parkiety i podłogi drewniane Toruń – to zdecydowanie rozwiązanie, które powinieneś wybrać. Dlaczego jesteśmy o tym tak przekonani? Potwierdzają to dziesiątki naszych zadowolonych klientów. W każdym przypadku udało się dopasować odpowiedni rodzaj produktu do oczekiwań wszystkich domowników. 

U nas możesz manipulować kolorystyką materiałów, ich układem czy wzorami, bo w ofercie mamy wyłącznie produkty najwyższej jakości. W praktyce zatem zawsze trafisz na rozwiązanie, które wiernie służyć Ci będzie przez kolejne lata. Co więcej, wszystkie są odporne i przepięknie wyglądają. Sprawdzą się zatem nie tylko w salonie, ale i sypialni czy kuchni.

 

Kontakt
Znajdz nas

Napisz do nas!