Schody drewniane na wymiar

Przez wiele lat naszej obecności na polskim rynku wykonaliśmy wiele tego typu realizacji. Zdjęcia zaledwie części z nich możesz obejrzeć poniżej. Projektujemy, wykonujemy oraz montujemy dla klientów schody dywanowe, samonośne, proste, zabiegowe czy też na konstrukcjach stalowych. Do wykonania projektu wykorzystujemy drewno krajowe takie jak dąb czy jesion oraz drewna egzotycznego –  mahoń jatoba, apelli, merbau, teak, Irko, meranti, doussie.

Wykorzystujemy bezpieczne oraz wysokiej jakości lakiery, bejce i farby od zaufanych dostawców. Dzięki czemu jesteśmy pewni wieloletniego zachwycającego efektu jak również łatwości w utrzymaniu czystości.  

Dla całościowego efektu wykonujemy również balustrady drewniane. Dla nas bowiem liczy się najbardziej podejście kompleksowe. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług pod każdym możliwym względem.

Schody drewniane na zamówienie – Toruń

Schody drewniane na wymiar mają klasę. Nie można nazwać tego inaczej, bo patrząc na nie, każdy dostrzeże wyjątkowe, unikatowe piękno. Od gotowych rozwiązań różni je natomiast to, że precyzyjniej dostosujesz je zarówno do swojego gustu, jak i do układu domu. 

Nie każde pomieszczenie nadaje się do wstawienia zwykłych, prostych, drewnianych schodów. Czasem o wiele lepiej sprawdzą się indywidualne rozwiązania, zaprojektowane przez specjalistów. W takich sytuacjach służymy Ci pomocą i poradą, wspólnie poszukując najlepszego rozwiązania.

Czytaj więcej…

Na koncie mamy wiele realizacji – zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Możesz mieć więc pewność, że zaprojektujemy, a następnie stworzymy i zamontujemy schody drewniane na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania. Doskonale wkomponują się w przestrzeń, a jednocześnie będą wygodne w codziennym użytkowaniu. 

A może schody z litego drewna?

Rekordy popularności wśród naszych klientów biją schody z litego drewna. Trudno znaleźć dostojniej wyglądające rozwiązanie, pasujące do każdego wnętrza. Możemy wykonać je dla Ciebie z różnych gatunków drewna i podpowiedzieć, które z nich najlepiej będzie wyglądało w Twoim domu. Przeanalizujemy też wspólnie układ i kształt schodów, by zapewnić Tobie i innym domownikom komfort poruszania się. 

Wierzymy, że nasi klienci chętnie nas polecają i wracają do nas dlatego, że każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Możesz więc mieć pewność, że Twoje schody drewniane na wymiar również będą unikatowe i niepowtarzalne, a samo ich wykonanie nie zawiedzie Cię pod żadnym względem!

Schody drewniane na wymiar – dlaczego warto?

Nasze realizacje skupiały się zarówno wokół klientów prywatnych, jak i firmowych. To ogromna wartość, na której Ty też możesz zyskać. Dzięki temu bowiem mamy dużo szersze spojrzenie na wiele spraw niż nasza konkurencja. Będziemy przez to w stanie znacznie sprawniej i celniej wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Twojego domu. 

Dlaczego warto wybrać schody drewniane na zamówienie – Toruń? Nasz doświadczony zespół jest w stanie spełnić każde Twoje życzenie. Nie musisz martwić się, jeśli Twój pomysł jest nieco trudniejszy do zrealizowania. My sobie z nim poradzimy. Co więcej, oferujemy swoje usługi w bardzo przystępnych cenach. Możesz mieć więc pewność, że nie przepłacisz ani złotówki, a dostaniesz dokładnie to, czego chcesz. 

 

Kontakt
Znajdz nas

Napisz do nas!