Stolarz - Gniezno

Cieszymy się. że nas znalezłaś/eś 🙂 Na samym wstępnie musimy poinformować, iż nasza stolarnia znajduję się w Toruniu. Zatem jeśli szukasz „szybkiej pomocy” stolarskiej to będzie to dość daleko. Jednak jeśli poszukujesz firmy, która zrealizuje Twój projekt dotyczący mebli to świetnie trafiłaś/eś. 

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami! 

Skąd wziąć rzetelnego stolarza? Gniezno jest miastem, w którym świadczymy swoje profesjonalne usługi. W Zakładzie Stolarskim Leszek Szymański na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Możesz więc być pewien, że po naszej skończonej pracy wszystko będzie tak, jak chciałeś.

Profesjonalne usługi stolarskie – Gniezno

Lista naszych usług stolarskich Gniezno jest wyjątkowo długa. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam pracować przy: 

● drzwiach, 
● oknach, 
● schodach, 
● 
meblach do salonów i sypialni, 
● 
meblach kuchennych i ogrodowych,
● 
i wielu innych. 

Stolarnia – Gniezno

Nasza stolarnia Gniezno polecana jest przez wielu zadowolonych klientów. Nie dzieje się tak jednak bez powodu. Od 1988 roku dbamy o to, by nasze realizacje były perfekcyjne. 

Jeśli potrzebny Ci stolarz meblowy Gniezno, zapraszamy do nas! Zupełnie za darmo wykonamy niezbędne pomiary i przygotujemy indywidualną wycenę. Przekonasz się, że w dobrej cenie zapewnimy Ci wszystko, co jest dla Ciebie ważne.

Kontakt
Znajdz nas

Napisz do nas!