Meble kuchenne na wymiar

Podobają Ci się meble kuchenne na wymiar? Toruń jest miastem, w którym przez lata stworzyliśmy bardzo wiele wyjątkowych projektów. Poniżej zamieściliśmy zdjęcia najpiękniejszych realizacji, których podejmowaliśmy się w ostatnim czasie. Trzeba przyznać, że robią wrażenie. Co najwspanialsze, wkrótce Twoje meble kuchenne na wymiar również mogą dołączyć do tego grona. 

Wykonujemy kuchnie z litego drewna jak i płyt fornirowanych. Oferujemy bardzo wiele możliwości aranżacyjnych, jak i dysponujemy bogatą paletą kolorów oraz wzorów, w tym również dodatków i wykończeń do mebli. Możemy stworzyć dla Państwa kuchnię w stylu angielskim, klasycznym, industrialnym czy glamour – wedle Państwa życzenia. Ponadto oferta naszej firmy obejmuje sprzęt AGD. Zapraszamy do kontaktu.

Kuchnie na wymiar Toruń – dlaczego warto?

Meble kuchenne na wymiar to najlepszy wybór przede wszystkim ze względów praktycznych. Decydując się na nie, możesz mieć pewność, że cały projekt kuchni będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i przestrzeni, jaką dysponujesz. Każda szafka będzie miała swoje idealne miejsce, dzięki czemu codzienne przyrządzanie posiłków stanie się prawdziwą przyjemnością. 
Czytaj więcej… Druga kwestia to finanse. Wielu osobom wydaje się, że kuchnia z litego drewna to ogromny koszt. W praktyce jednak takie realizacje są niesamowicie trwałe. Swoją żywotnością prześcignąć mogą nawet kilka gotowych zestawów. W ten sposób ostatecznie ich zakup staje się opłacalną inwestycją.  Kolejna kwestia to oczywiście wygląd. Zaprojektowane przez nas meble kuchenne na zamówienie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Nie musisz iść na żadne kompromisy i ustępstwa – kuchnia przejdzie metamorfozę zgodnie z Twoimi szczegółowymi wytycznymi.

Zalety mebli kuchennych na wymiar

Jakie zalety mają kuchnie na wymiar? Toruń jest miastem łączącym tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dokładnie tak samo działa to w przypadku naszych realizacji. Do każdego zlecenia możemy podejść w sposób indywidualny, co zapewnia nam ogrom możliwości. Możemy doradzić Ci oryginalne rozwiązania, które nadadzą charakteru całemu domowi. Nie ograniczają nas w żaden sposób wskazania producenta gotowych mebli.  Druga kwestia, przemawiająca na korzyść mebli kuchennych na wymiar, to gwarancja jakości. Mowa tu zarówno o używanych przez nas materiałach, jak i częściach czy akcesoriach dodatkowych. Zadbamy o to, by wszystko było najwyższej klasy, od wykorzystanego drewna, aż po elementy szafek. Dzięki temu wszystkie części Twojej nowej kuchni będą idealnie do siebie pasowały. 

Kuchnia z litego drewna – taka, jaką sobie wymarzysz!

Od zawsze chcesz kuchnię z litego drewna? Mamy takie realizacje na swoim koncie, a zlecenie od Ciebie może być następne na naszej liście. Pracujemy na różnych rodzajach drewna, od krajowego, aż po egzotyczne. W każdym przypadku natomiast staramy się zrobić wszystko, aby podpowiedzieć naszym klientom opcję najlepszą dla nich.  Wykonujemy bezpłatne wymiary i dokonujemy wyceny, która od razu przybliży Ci potencjalne wydatki. Jednocześnie gwarantujemy klientom najatrakcyjniejszy stosunek cen do jakości wykonania. Dzięki temu wyróżniamy się na tle licznej konkurencji. O skuteczności tych działań świadczy wiele pochlebnych opinii i komentarzy, wystawionych przez naszych zadowolonych kontrahentów.

 
Kontakt
Znajdz nas

Napisz do nas!