Szafy na wymiar

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się najlepiej zorganizowaną przestrzenią, jaką tylko możesz sobie wyobrazić. W naszej ofercie znajdziesz zarówno rozwiązania tradycyjne, jak i nowoczesne. Nie są dla nas wyzwaniem szafy pod zabudowę, garderoby na wymiar czy wolnostojące meble.

Fascynuje nas wykonywanie niecodziennych zleceń, ale w swoim portfolio mamy też wiele klasycznych wzorów. Opowiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz. My wtedy zaprojektujemy i wykonamy szafę na wymiar, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Szafy na wymiar – Toruń

Szafy na wymiar mają jedną, najważniejszą zaletę – wygodę. Dzięki nim odpowiednio zagospodarujesz każdą przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu. Nie będziesz mieć najmniejszego problemu ze schowaniem swoich rzeczy czy ubrań. Nawet jeśli nie masz pomysłu na konkretny projekt, niczym się nie przejmuj. Działamy na tym rynku od lat i doskonale wiemy, jakie meble najlepiej sprawdzają się w praktyce. 

Popularnością cieszy się m.in. szafa wnękowa na zamówienie czy szafa przesuwna na wymiar. To dwa rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić wiele miejsca. Idealnie sprawdzają się nawet w mniejszych sypialniach czy pokojach gościnnych. 

Wszystkie nasze realizacje staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Możesz liczyć na to, że stworzymy projekt stanowiący nie tylko sprytne miejsce do przechowywania rzeczy, ale też wspaniałą ozdobę, pasującą do stylu konkretnego pomieszczenia.

Czytaj więcej…

A może szafa pod zabudowę?

Szafa pod zabudowę to kolejna, popularna opcja z naszej oferty. Często rozwiązanie to kojarzone jest wyłącznie z wypełnianiem wnęk, w celu zaoszczędzenia miejsca użytkowego. My jednak idziemy o krok dalej i oferujemy naszym klientom zrobienie użytku z każdego, niewymiarowego rogu czy kantu, niezależnie od pomieszczenia. 

Irytuje Cię krzywa wnęka pod schodami, a może masz pomysł na niewymiarowy skos w sypialni? Nasze szafy na wymiar Toruń projektowane, wykonywane i montowane są przez nas od podstaw. Możesz mieć zatem pewność, że stworzymy specjalnie dla Ciebie rozwiązanie, którego nie ma nikt inny. Idealnie pasowało będzie do wystroju pomieszczenia, a jednocześnie świetnie sprawdzi się na co dzień.

Garderoba na wymiar – Toruń

Dobrze zaprojektowana garderoba na wymiar to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Zależnie od wielkości, zmieścisz w niej swoje ubrania, buty, kurtki, torebki czy nawet pościele i inne, tymczasowo niepotrzebne, rzeczy. W ten sposób uda Ci się zaoszczędzić miejsce w pozostałych pomieszczeniach.

Czasem stworzenie funkcjonalnej garderoby na wymiar jest wyzwaniem. Nie w każdym pomieszczeniu jest to możliwe, a część rozwiązań wykorzystywanych na rynku jest niepraktycznych i przestarzałych. My jednak łączymy klasykę z nowoczesnością. Możesz mieć więc pewność, że optymalnie zagospodarujemy każdy metr, który chcesz przeznaczyć na przechowywanie swoich ubrań i nie tylko.

 

Kontakt
Znajdz nas

Napisz do nas!